BADMINTON  pre všetkých CHANTALLcup.NZA.sk BADMINTON  pre všetkých
NEPREHLIADNITE
generálny  PARTNER
www.CHANTALL.sk

K O N T A K T Y  :

Kontaktná osoba :
Rafael ŠIMO-SVRČEK
(rašo)
Mobil :
4KA   0950/ 7000 88
Telekom   0903/ 65 30 64
O2   0940/ 88 30 69
orange   0917/ 29 15 85
E - mail :
CHANTALLcup@NZA.sk

F I N Á L O V É   Z Á P A S Y = "CHANTALL cup 2017"

"B" kategória - DVOJHRA ŽENY
GÁLIKOVÁ Simona (Nové Zámky) : PROVODOVSKÁ Katarína (Hurbanovo)
2:0 (21:7, 21:6)
NAJLEPŠIA veteránka = GÁLIKOVÁ Simona (Nové Zámky)

"B" kategória - DVOJHRA MUŽI
KLEMAN Miroslav (Palárikovo) : GORILÁK František (Nové Zámky)
2:1 (17:21, 21:13, 21:16)
NAJLEPŠÍ mládežník = KISS Dominik (Svätý Peter)
NAJLEPŠÍ veterán = KRIVÁNEK Zoltán (Hurbanovo)

"A" kategória - DVOJHRA MUŽI
BLAŠKO Martin (ŠKBe Koliba Bratislava) : ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team NZA)
2:0 (22:20, 22:20)

"A" kategória - ZMIEŠANÁ ŠTVORHRA
PROVODOVSKÁ Katarína (Hurbanovo), ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team NZA) :
GÁLIKOVÁ Simona (Nové Zámky), BORGULA Juraj (A team Nové Zámky)
1:0 (21:16)

"A" kategória - ŠTVORHRA MUŽI
BORGULA Juraj, ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team Nové Zámky) :
GORILÁK František, GORILÁK Ladislav (Nové Zámky)
2:0 (21:19, 21:12)

V Ý S L E D K Y   "B" kategórie = "CHANTALL cup 2017"
(tu budú neskôr)

V Ý S L E D K Y   "A" kategórie = "CHANTALL cup 2017"
(tu budú neskôr)


F I N Á L O V É   Z Á P A S Y = "CHANTALL cup 2016"

"B" kategória - DVOJHRA MUŽI
GORILÁK František (Nové Zámky) : SLAMENKA Tomáš (Nové Zámky)
2:0 (21:17, 21:8)
NAJLEPŠÍ mládežník = SLAMENKA Tomáš (Nové Zámky)
NAJLEPŠÍ veterán = BÓNA Boris (Hurbanovo)

"A" kategória - DVOJHRA MUŽI
BLAŠKO Martin (ŠKBe Koliba Bratislava) : ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team NZA)
2:0 (21:19, 21:8)

V Ý S L E D K Y   "B" kategórie = "CHANTALL cup 2016"
(tu budú neskôr)

V Ý S L E D K Y   "A" kategórie = "CHANTALL cup 2016"
(tu budú neskôr)


F I N Á L O V É   Z Á P A S Y = "CHANTALL cup 2015"

"B" kategória - DVOJHRA ŽENY
KORPÁŠOVÁ Lea (Velké Lovce) : GÁLIKOVÁ Simona (Ondrochov)
2:0 (21:8, 21:6)
NAJLEPŠIA mládežníčka = KELEOVÁ Erika (Nové Zámky)
NAJLEPŠIA veteránka = GÁLIKOVÁ Simona (Ondrochov)

"B" kategória - DVOJHRA MUŽI
GORILÁK František (Nové Zámky) : MADARÁSZ Peter (Zemné)
2:0 (21:15, 21:16)
NAJLEPŠÍ mládežník = HEGEDŰS Adam ml. (Nové Zámky)
NAJLEPŠÍ veterán = REPIAR Miroslav (Partizánske)

"A" kategória - DVOJHRA ŽENY
PERUŇSKÁ ALžbeta (HK Filozof Bratislava) : MLADÁ Lucia (A team Nové Zámky)
2:0 (21:13, 21:16)

"A" kategória - DVOJHRA MUŽI
SVÁTA Zdeněk (ČESKÁ REPUBLIKA) : REPIAR Samuel (CEVA Trenčín)
2:0 (21:17, 21:16)

"A" kategória - ZMIEŠANÁ ŠTVORHRA
PERUŇSKÁ ALžbeta, BECKER Martin (HK Filozof Bratislava) :
MLADÁ Lucia, ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team Nové Zámky)
2:0 (21:8, skreč)

"A" kategória - ŠTVORHRA ŽENY
BOHUMELOVÁ Barbora (A team Nové Zámky), PERUŇSKÁ ALžbeta (HK Filozof
Bratislava) : HOLDERIKOVÁ Rebecca, MLADÁ Lucia (A team Nové Zámky)
2:1 (21:14, 21:23, 21:6)

"A" kategória - ŠTVORHRA MUŽI
KIŠ Karol, KONÁREK Lukáš (BK Šurany) : REPIAR Samuel (CEVA Trenčín),
SVÁTA Zdeněk (ČESKÁ REPUBLIKA) 2:1 (21:19, 19:21, 21:19)

V Ý S L E D K Y   "B" kategórie = "CHANTALL cup 2015"
(tu budú neskôr)

V Ý S L E D K Y   "A" kategórie = "CHANTALL cup 2015"
(tu budú neskôr)


F I N Á L O V É   Z Á P A S Y = "CHANTALL cup 2014"

"B" kategória - DVOJHRA ŽENY
REPIAROVÁ Alena (Partizánske) : HERCEGOVÁ Romana (Nové Zámky)
2:1 (17:21, 21:18, 21:14)
NAJLEPŠIA žiačka (nar.v r.1999 a ml.) = ŠVAJDOVÁ Hanka (Nové Zámky)
NAJLEPŠIA veteránka (nar.v r.1983 a st.) = REPIAROVÁ Alena (Partizánske)

"B" kategória - DVOJHRA MUŽI
ČERVENÁK Damián (HUrbanovo) : TUNGLI Pál (Štúrovo)
2:0 (22:20, 21:17)
NAJLEPŠÍ žiak (nar.v r.1999 a ml.) = - - -
NAJLEPŠÍ veterán (nar.v r.1973 a st.) = REPIAR Miroslav (Partizánske)

"A" kategória - DVOJHRA ŽENY
RAUČINOVÁ Lucia (BK Šurany) : KORIM Veronika (HK Filozof Bratislava)
2:0 (21:7, 21:14)

"A" kategória - DVOJHRA MUŽI
REPIAR Samuel (CEVA Trenčín) : JÁNOŠÍK Matej (BK Šurany)
2:1 (16:21, 21:16, 22:20)

"A" kategória - ZMIEŠANÁ ŠTVORHRA
JÁNOŠÍK Matej, RAUČINOVÁ Lucia (BK Šurany) : KORIM Veronika,
BECKER Martin (HK Filozof Bratislava) 2:0 (21:17, skreč)

"A" kategória - ŠTVORHRA ŽENY
KORIM Veronika (HK Filozof Bratislava), RAUČINOVÁ Lucia (BK Šurany) :
BOHUMELOVÁ Natália, HOLDERIKOVÁ Rebecca (A team Nové Zámky)
2:0 (21:11, 21:16)

"A" kategória - ŠTVORHRA MUŽI
BLAŠKO Martin (HK Filozof Bratislava), KIŠ Karol (BK Šurany) : JÁNOŠÍK Matej
(BK Šurany), REPIAR Samuel (Gymnázium Partizánske) 2:1 (16:21, 22:20, 22:20)

V Ý S L E D K Y   "B" kategórie = "CHANTALL cup 2014"
(tu budú neskôr)

V Ý S L E D K Y   "A" kategórie = "CHANTALL cup 2014"


F I N Á L O V É   Z Á P A S Y = "CHANTALL cup 2013"

"B" kategória - DVOJHRA ŽENY
REPIAROVÁ Alena (Partizánske) : HERCEGOVÁ Romana (Nové Zámky)
2:1 (7:11, 12:10, 11:5)
NAJLEPŠIA žiačka (nar.v r.1998 a ml.) = HERCEGOVÁ Romana (Nové Zámky)
NAJLEPŠIA veteránka (nar.v r.1982 a st.) = REPIAROVÁ Alena (Partizánske)

"B" kategória - DVOJHRA MUŽI
BÓB Peter (Zemné) : TUNGLI Pavol (Štúrovo)
2:1 (11:8, 6:11, 11:9)
NAJLEPŠÍ žiak (nar.v r.1998 a ml.) = DUŠA Filip + Ivan (Nové Zámky)
NAJLEPŠÍ veterán (nar.v r.1972 a st.) = REPIAR Miroslav (Partizánske)

"A" kategória - DVOJHRA ŽENY
PERUŇSKÁ Alžbeta (HK Filozof Bratislava) : RAUČINOVÁ Lucia (BK Šurany)
2:1 (8:11, 11:8, 11:9)

"A" kategória - DVOJHRA MUŽI
KIŠ Karol (BK Šurany) : JÁNOŠÍK Matej (BK Šurany)
2:1 (21:19, 13:21, 21:12)

"A" kategória - ZMIEŠANÁ ŠTVORHRA
JÁNOŠÍK Matej, RAUČINOVÁ Lucia (BK Šurany) : PERUŇSKÁ Alžbeta,
SCHÖN Martin (HK Filozof Bratislava) W:0

"A" kategória - ŠTVORHRA ŽENY
HLAVAČKOVÁ Sylvia + Zina (Gymnázium Partizánske) : PERUŇSKÁ Alžbeta
(HK Filozof Bratislava), MALOVCOVÁ Mária (RSL Filozof Bratislava) 1:0 (21:15)

"A" kategória - ŠTVORHRA MUŽI
KIŠ Karol (BK Šurany), REPIAR Samuel (Gymnázium Partizánske) :
JÁNOŠÍK Matej, KONÁREK Lukáš (BK Šurany) 1:0 (21:...)

V Ý S L E D K Y   "B" kategórie = "CHANTALL cup 2013"

V Ý S L E D K Y   "A" kategórie = "CHANTALL cup 2013"
(tu budú neskôr)


F I N Á L O V É   Z Á P A S Y = "CHANTALL cup 2012"

"B" kategória - DVOJHRA ŽENY
REPIAROVÁ Alena (Partizánske) : MARTIŠOVÁ Mariana (Nové Zámky)
1:0 (21:8)
NAJLEPŠIA veteránka (nar.v r.1981 a st.) = REPIAROVÁ Alena (Partizánske)

"B" kategória - DVOJHRA MUŽI
METELKA Jozef (Piešťany) : TUNGLI Pavol (Štúrovo)
2:0 (21:18, 21:19)
NAJLEPŠÍ žiak (nar.v r.1997 a ml.) = HORNÍK Matej (Martin)
NAJLEPŠÍ veterán (nar.v r.1971 a st.) = REPIAR Miroslav (Partizánske)

"A" kategória - DVOJHRA ŽENY
1. HORVÁTHOVÁ Naďa (Gymnázium Partizánske)
2. KRAKOVSKÁ Hana (HK Filozof Bratislava)
3. RAUČINOVÁ Lucia (BK Šurany)
Horváthová:Raučinová 21:15, Krakovská:Horváthová 21:18, Raučinová:Krakovská 25:23

"A" kategória - DVOJHRA MUŽI
JÁNOŠÍK Matej (BK Šurany) : KIŠ Karol (BK Šurany)
2:1 (21:4, 19:21, 21:14)

V Ý S L E D K Y   "B" kategórie = "CHANTALL cup 2012"

V Ý S L E D K Y   "A" kategórie = "CHANTALL cup 2012"

V Ý S L E D K Y   "A" kategórie = GRAND PRIX "B"

sú tu už PREDBEŽNÉ výsledky "B" a "A" kategórie
a výsledky zaradené do celoslovenského rebríčkového seriálu GRAND PRIX SR

F I N Á L O V É   Z Á P A S Y = "CHANTALL cup 2011"

"B" kategória - DVOJHRA ŽENY
REPIAROVÁ Alena (Partizánske) : HLAVAČKOVÁ Zina (Partizánske)
2:1 (22:20, 21:16, 21:18)
NAJLEPŠIA žiačka (nar.v r.1997 a ml.) = HLAVAČKOVÁ Zina (Partizánske)
NAJLEPŠIA veteránka (nar.v r.1980 a st.) = REPIAROVÁ Alena (Partizánske)

"B" kategória - DVOJHRA MUŽI
METELKA Jozef (Piešťany) : BÓB Peter (Zemné)
2:0 (21:15, 21:7)
NAJLEPŠÍ žiak (nar.v r.1997 a ml.) = HORNÍK Matej (Martin)
NAJLEPŠÍ veterán (nar.v r.1970 a st.) = REPIAR Miroslav (Partizánske)

"A" kategória - DVOJHRA ŽENY
RAUČINOVÁ Lucia (BK Šurany) : BERATŠOVÁ Adriana (Kyklop BC Martin)
2:1 (21:13, 15:21, 23:21)

"A" kategória - DVOJHRA MUŽI
JÁNOŠÍK Matej (ŠK BENNI Nitra) : KONÁREK Lukáš (CEVA Trenčín)
2:1 (21:16, 15:21, 21:16)

"A" kategória - ZMIEŠANÁ ŠTVORHRA
KNAPPOVÁ Richarda, CIKLAMÍNI Patrik (Kyklop BC Martin) : MAJERČÍKOVÁ Lucia,
KIŠ Karol (BK Šurany) 2:0 (21:18, 21:15)

"A" kategória - ŠTVORHRA ŽENY
BERATŠOVÁ Adriana, KNAPPOVÁ Richarda (Kyklop BC Martin) : MAJERČÍKOVÁ
Lucia, MLADÁ Lucia (BK Šurany) 2:0 (21:14, 21:17)

"A" kategória - ŠTVORHRA MUŽI
JÁNOŠÍK Matej (ŠK BENNI Nitra), KONÁREK Lukáš (CEVA Trenčín) : LIPOVSKÝ
Miroslav (M-Šport Trenčín), VAŠÍČEK Peter (ŠKN Trenčín) 2:0 (21:5, 21:12)

V Ý S L E D K Y   "B" kategórie = "CHANTALL cup 2011"

V Ý S L E D K Y   "A" kategórie = "CHANTALL cup 2011"

sú tu už výsledky "B" kategórie a "A" kategórie

F I N Á L O V É   Z Á P A S Y = "CHANTALL cup 2010"

"B" kategória - DVOJHRA ŽENY
HORVÁTHOVÁ Ivanka (ŠKN Trnava) : KORIMOVÁ Veronika (HK Filozof Bratislava)
1:1 (9:11,11:9), pri rovnakom pomere všetkých setov (13:1) rozhodli košíky...
NAJLEPŠIA žiačka (nar.v r.1996 a ml.) = KORIMOVÁ Veronika (HK Filozof Bratislava)
NAJLEPŠIA veteránka (nar.v r.1979 a st.) = REPIAROVÁ Alena (Partizánske)

"B" kategória - DVOJHRA MUŽI
ZAJÍČEK Jozef (Nové Zámky) : BÓB Peter (Zemné)
2:1 (21:19, 19:21, 21:18)
NAJLEPŠÍ žiak (nar.v r.1996 a ml.) = MARENČÁK František (CZŠ Nové Zámky)
NAJLEPŠÍ veterán (nar.v r.1969 a st.) = GAJDOŠ Peter (Michal nad Žitavou)

"A" kategória - DVOJHRA ŽENY
MAJERČÍKOVÁ Karin (BK Šurany) : RAUČINOVÁ Lucia (BK Šurany)
2:1 (21:14, 18:21, 21:16)

"A" kategória - DVOJHRA MUŽI
KONÁREK Lukáš (CEVA Trenčín) : KÓŠA Dárius (BK ZŠ s MŠ Dolný Ohaj)
2:0 (21:15, 21:14)

"A" kategória - ZMIEŠANÁ ŠTVORHRA
RAUČINOVÁ Lucia, KURUC Michal (BK Šurany) : MAJERČÍKOVÁ Lucia,
DEMÍN Ľuboš (BK Šurany) 2:0 (22:20, 21:16)

"A" kategória - ŠTVORHRA ŽENY
MAJERČÍKOVÁ Lucia, RAUČINOVÁ Lucia (BK Šurany) : BENKOVÁ Lenka
(TJ Lokomotíva Bánov), HLAVAČKOVÁ Sylvia (BK Gymnázium Partizánske)

"A" kategória - ŠTVORHRA MUŽI
DEMÍN Ľuboš, KURUC Michal (BK Šurany) : KONÁREK Lukáš (CEVA Trenčín),
PONIŠT Ján (BK Šurany) 2:0 (21:18, 21:19)

V Ý S L E D K Y   "B" kategórie = "CHANTALL cup 2010"

V Ý S L E D K Y   "A" kategórie = "CHANTALL cup 2010"

sú tu už výsledky "B" kategórie a "A" kategórie

F I N Á L O V É   Z Á P A S Y = "CHANTALL cup 2009"

"B" kategória - DVOJHRA ŽENY
GAJDOŠECHOVÁ Mária : VRÁBLOVÁ Margaréta (obe Piešťany)
2:0 (11:6, 11:1)
NAJLEPŠIA žiačka (nar.v r.1995 a ml.) = BARÁKOVÁ Zdenka (ZŠ G.Bethl.N.Zámky)
NAJLEPŠIA veteránka (nar.v r.1978 a st.) = REPIAROVÁ Alena (Partizánske)

"B" kategória - DVOJHRA MUŽI
ZAJÍČEK Jozef : ZAJÍČEK Tomáš (obaja Nové Zámky)
2:1 (13:11, 9:11, 11:8)
NAJLEPŠÍ žiak (nar.v r.1995 a ml.) = MARENČÁK František (CZŠ Nové Zámky)
NAJLEPŠÍ veterán (nar.v r.1968 a st.) = BARÁTH Milan (Nové Zámky)

"A" kategória - DVOJHRA ŽENY
KRAKOVSKÁ Hana (Spoje Bratislava) : MAKAIOVÁ Timea (A team Nové Zámky)
2:0 (21:18, 23:21)

"A" kategória - DVOJHRA MUŽI
PONIŠT Ján (BK Šurany) : ŠIMO-SVRČEK Rafael (A team Nové Zámky)
2:0 (21:5, 21:19)

"A" kategória - ZMIEŠANÁ ŠTVORHRA
KRAKOVSKÁ Hana (Spoje Bratislava), ESSE Bálint (A team Nové Zámky) : RAUČINOVÁ Lucia, KURUC Michal (BK Šurany) 2:0 (22:20, 21:17)

"A" kategória - ŠTVORHRA ŽENY
HLAVAČKOVÁ Sylvia, HORVÁTHOVÁ Naďa (BK Gymnázium Partizánske) : POTOCKÁ Monika, SLOBODNÍKOVÁ Janette (BK ZŠ s MŠ Dolný Ohaj) 2:0 (21:18, 21:14)

"A" kategória - ŠTVORHRA MUŽI
KONÁREK Lukáš (CEVA Trenčín), PONIŠT Ján (BK Šurany) : SCHÖN Martin, VAŠÍČEK Peter (HK Filozof Bratislava) 2:0 (21:14, 21:11)

V Ý S L E D K Y = "CHANTALL cup 2009"
sú tu už KOMPLETNÉ výsledky "B" kategórie a "A" kategórie

V Ý S L E D K Y = GRAND PRIX "B"
upravené výsledky "A" kategórie
ktoré boli zaradené do celoslovenského rebríčkového seriálu GRAND PRIX SR

s52, a.s. - Ovocný Liehovar (www.s52.sk)
BADMINTON
BADMINTON - olympijský šport (www.olympic.org)
olympijský šport
Hurbanovo - naše mesto (www.hurbanovo.sk)
Nové Zámky - naše mesto (www.novezamky.sk)
TELEVÍZIA NOVÉ ZÁMKY (www.nztv.eu)
BADMINTON - šport pre všetkých (badminton.NZA.sk)
HORMAL Nové Zámky (www.hormal.sk)
Drevené priehradové väzníky Tectum Novum (www.tectumnovum.sk)
materiály na tejto WEB stránke sú chránené autorským zákonom
©  CHANTALLcup.NZA.sk  2009-2017
WEB prevádzka + WEB design: NZA.sk + rašo (raso@NZA.sk)