BADMINTON  pre všetkých CHANTALLcup.NZA.sk BADMINTON  pre všetkých
NEPREHLIADNITE
NEPREHLIADNITE
generálny  PARTNER
www.CHANTALL.sk

K O N T A K T Y  :

Kontaktná osoba :
Rafael ŠIMO-SVRČEK
(rašo)
Mobil :
4KA   0950/ 7000 88
Telekom   0903/ 65 30 64
O2   0940/ 88 30 69
orange   0917/ 29 15 85
E - mail :
CHANTALLcup@NZA.sk

". . . . . . . . .  cup"   2018

AKTUÁLNY   ZOZNAM   PRIHLÁSENÝCH  (.. osôb)  :


    "B" KATEGÓRIA :

  • Ž E N Y - dievčatá (..) =
  • M U Ž I - chlapci (..) =

    "A" KATEGÓRIA :

  • Ž E N Y - dievčatá (..) =
  • M U Ž I - chlapci (..) =


"CHANTALL cup"   2017

ZOZNAM   PRIHLÁSENÝCH  DO 25. 12. 2017  (17 osôb)  :


    "B" KATEGÓRIA :

  • Ž E N Y - dievčatá (3) = GÁLIKOVÁ Simona (1969, Nové Zámky), PELTZNER Petra (19.., Hurbanovo), PROVODOVSKÁ Katarína (19.., Hurbanovo)
  • M U Ž I - chlapci (9) = GORILÁK František (1980, Nové Zámky), ŠOTTNÍK Igor (1974, Trnava), KURUC Dušan (1993, Nové Zámky), KLEMAN Miroslav (1987, Palárikovo), KISS Dominik (20.., Svätý Peter), KOLAROVSKÝ Dávid (20.., Svätý Peter), KRIVÁNEK Zoltán (19.., Hurbanovo), SZANTÓ Damián (20.., Hurbanovo), SZOMÍK Alex (20.., Hurbanovo)

    "A" KATEGÓRIA :

  • Ž E N Y - dievčatá (1) = HOLDERIKOVÁ Rebecca (1994, A team Nové Zámky)
  • M U Ž I - chlapci (4) = ŠIMO-SVRČEK Rafael (1964, A team Nové Zámky), BLAŠKO Martin (1979, ŠKBe Koliba Bratislava), BORGULA Juraj (1973, A team Nové Zámky), GORILÁK LAdislav (1980, A team Nové Zámky)


"CHANTALL cup"   2016

ZOZNAM   PRIHLÁSENÝCH  DO 25. 12. 2016  (7 osôb)  :


    "B" KATEGÓRIA :

  • Ž E N Y - dievčatá (1) = GÁLIKOVÁ Simona (1969, Jelenec)
  • M U Ž I - chlapci (3) = GORILÁK František (1980, Nové Zámky), SLAMENKA Tomáš (1999, Nové Zámky), ČERVENÁK Damián (1997, Hurbanovo)

    "A" KATEGÓRIA :

  • Ž E N Y - dievčatá (. . .) =
  • M U Ž I - chlapci (3) = ŠIMO-SVRČEK Rafael (1964, A team Nové Zámky), BORGULA Juraj (1973, A team Nové Zámky), BLAŠKO Martin (1979, ŠKBe Koliba Bratislava)


"CHANTALL cup"   2015

ZOZNAM   PRIHLÁSENÝCH  DO 25. 12. 2015  (21 osôb)  :


    "B" KATEGÓRIA :

  • Ž E N Y - dievčatá (5) = AGGOVÁ Karin (1999, Nové Zámky), KECSKÉSOVÁ Martina (1997, Nové Zámky), REPIAROVÁ Alena (1962, BK Klobása Rožňava), GÁLIKOVÁ Simona (1969, Lipová), KORPÁŠOVÁ Lea (1998, Velké Lovce)
  • M U Ž I - chlapci (6) = REPIAR Miroslav (1965, BK Klobása Rožňava), KIŠŠIMON Michal (1981, Veľký Krtíš), MADARÁSZ Peter (1992, Zemné), SLAMENKA Tomáš (1999, Nové Zámky), TUNGLI Pavol (1978, MŠO Štúrovo), KLEMAN Miroslav (1987, Nové Zámky)

    "A" KATEGÓRIA :

  • Ž E N Y - dievčatá (4) = HOLDERIKOVÁ Rebecca (1994, A team, Nové Zámky), PERUŇSKÁ Alžbeta (2000, HK Filozof Bratislava), MLADÁ Lucia (1997, A team, Nové Zámky), BOHUMELOVÁ Barbora (1990, A team, Nové Zámky)
  • M U Ž I - chlapci (6) = ŠIMO-SVRČEK Rafael (1964, A team, Nové Zámky), BECKER Martin (1996, HK Filozof, Bratislava), MALÝ Filip (1993, Nové Zámky), REPIAR Samuel (1994, BK CEVA Trenčín), VAŠÍČEK Peter (1989, CEVA Trenčín), BLAŠKO Martin (1979, ŠKBe Koliba Bratislava)


"CHANTALL cup"   2014

ZOZNAM   PRIHLÁSENÝCH  DO 25. 12. 2014  (20 osôb)  :


    "B" KATEGÓRIA :

  • Ž E N Y - dievčatá (3) = REPIAROVÁ Alena (1962, Partizánske / BK Jelito, Rožňava), HERCEGOVÁ Romana (1998, Nové Zámky), PODOLÁKOVÁ Lucia (1997, Nové Zámky)
  • M U Ž I - chlapci (4) = TUNGLI Pavol (1978, Štúrovo), REPIAR Miroslav (1965, Partizánske / BK Klobása, Rožňava), KIŠŠIMON Michal (1981, Veľký Krtíš), BÓNA Boris (1975, Hurbanovo)

    "A" KATEGÓRIA :

  • Ž E N Y - dievčatá (5) = KORIM Veronika (1997, HK Filozof Bratislava), HOLDERIKOVÁ Rebecca (1994, A team, Nové Zámky), KUČEROVÁ Zuzana (1994, Bratislava), RAUČINOVÁ Lucia (1992, BK Šurany), BOHUMELOVÁ Natália (1991, A team, Nové Zámky)
  • M U Ž I - chlapci (8) = ŠIMO-SVRČEK Rafael (1964, A team), ŠVAJDA Marek (1974, A team), BECKER Martin (1996, HK Filozof, Bratislava), BLAŠKO Martin (1979, ŠKBe Koliba Bratislava), REPIAR Samuel (1994, CEVA Trenčín), SZABÓ Adam (1997, Šurany), BOHUMEL Matúš (1989, A team), BORGULA Juraj (1973, A team)


"CHANTALL cup"   2013

ZOZNAM   PRIHLÁSENÝCH  DO 25. 12. 2013  (27 osôb)  :


    "B" KATEGÓRIA :

  • Ž E N Y - dievčatá (3) = REPIAROVÁ Alena (1962, Partizánske), HERCEGOVÁ Romana (1998, Nové Zámky), PODOLÁKOVÁ Lucia (1998, Nové Zámky)
  • M U Ž I - chlapci (10) = BÓB Peter (1981, Zemné), REPIAR Miroslav (1965, Partizánske), BÓNA Boris (1975, Hurbanovo), TUNGLI Pavol (1978, Štúrovo), KRIVÁNEK Zoltán (1971, Hurbanovo), VAS Pavol (1978, Hurbanovo), PLEVA Ján (1958, Hurbanovo), ČERVENÁK Damián (1997, Hurbanovo), PAVEL Jozef (1983, Nitra), GORILÁK František (1980, Nové Zámky)

    "A" KATEGÓRIA :

  • Ž E N Y - dievčatá (5) = RAUČINOVÁ Lucia (1992, BK Šurany), HOLDERÍKOVÁ Rebecca (1994, A team), MALOVCOVÁ Mária (1976, RSL BRATISLAVA), PERUŇSKÁ Alžbeta (2000, HK Filozof Bratislava), KUČEROVÁ Zuzana (1994, HK Filozof Bratislava)
  • M U Ž I - chlapci (9) = REPIAR Samuel (1994, CEVA Trenčín), ŠIMO-SVRČEK Rafael (1964, A team), ĎURICA Pavel (1965, A team), ŠVAJDA Marek (1974, A team), BLAŠKO Martin (1979, ŠKBe Koliba Bratislava), KONÁREK Lukáš (1984, CEVA Trenčín), KRASNOHORSKÝ Jozef (1979, RSL BRATISLAVA), ŠIRKA Branislav (1973, RSL BRATISLAVA), MICHALKA Martin (1996, HK Filozof Bratislava)


"CHANTALL cup"   2012

ZOZNAM   PRIHLÁSENÝCH  DO 25. 12. 2012  (33 osôb)  :


    "B" KATEGÓRIA :

  • Ž E N Y - dievčatá (..) =
  • M U Ž I - chlapci (14) = VAS Pavol (1978, Hurbanovo), KRIVÁNEK Eduard (1998, Hurbanovo), KRIVÁNEK Zoltán (1971, Hurbanovo), ČERVENÁK Damián (1997, Hurbanovo), HÜBSCH Tomáš (1969, Hurbanovo), TUNGLI Pavol (1978, MŠO Štúrovo), REPIAR Miroslav (1965, Partizánske), BÓB Peter (1981, Zemné), HORNÍK Matej (2000, Kyklop BC Martin), BÓNA Boris (1975, Hurbanovo), KONÁREK Krištof (1992, Nitra), SZALMA Zsolt (1973, Strekov), SATIN Tomáš (1991, Nitra), PAVEL Jozef (1983, Nitra)

    "A" KATEGÓRIA :

  • Ž E N Y - dievčatá (3) = RAUČINOVÁ Lucia (1992, BK Šurany), KORIM Veronika (1997, HK Filozof Bratislava), KUČEROVÁ Zuzana (1994, HK Filozof Bratislava)
  • M U Ž I - chlapci (16) = ŠIMO-SVRČEK Rafael (1964, A team), VAŠÍČEK Peter (1989, ŠKN Trenčín), KRAKOVSKÝ Pavel (1962, HK Filozof Bratislava), LIPOVSKÝ Miroslav (1970, M-Šport Trenčín), BLAŠKO Martin (1979, ŠKBe Koliba Bratislava), MICHALKA Martin (1996, HK Filozof Bratislava), REPIAR Samuel (1994, CEVA Trenčín), HORNÁK Pavol (1996, BK GYPY Piešťany), KONÁREK Lukáš (1984, CEVA Trenčín), ĎURICA Pavel (1965, A team), AGH Bálint (1994, A team), HLADÍK Ľubomír (1978, ŠKBe Koliba Bratislava), ANTALÍK Jozef (1957, Nové Zámky), ANTALÍK Dávid (1994, Nové Zámky), ŠVAJDA Marek (1974, A team), MALÝ Filip (1993, A team)


"CHANTALL cup"   2011

ZOZNAM   PRIHLÁSENÝCH  DO 25. 12. 2011  (46 osôb)  :


    "B" KATEGÓRIA :

  • Ž E N Y - dievčatá (2) = REPIAROVÁ Alena (1962, Partizánske), KUČEROVÁ Zuzana (1994, - - -),
  • M U Ž I - chlapci (9) = TUNGLI Pavol (1978, Štúrovo), BÓB Peter (1981, Zemné), REPIAR Miroslav (1965, Partizánske), VNUČKO Adam (1995, Palárikovo), BAKÓ Jozef (1970, Spišská Nová Ves), KONÁREK Krištof (1992, Nitra), HORNÍK Matej (2000, Martin), PAVEL Jozef (1983, Nitra), MARENČÁK František (1996, Nové Zámky),

    "A" KATEGÓRIA :

  • Ž E N Y - dievčatá (9) = HOLDERÍKOVÁ Rebecca (1994, A team), RAUČINOVÁ Lucia (1992, BK Šurany), MLADÁ Lucia (1997, BK Šurany), KORIMOVÁ Veronika (1997, HK Filozof Bratislava), KNAPOVÁ Richarda (1994, Kyklop BC Martin), BERATŠOVÁ Adriana (1993, Kyklop BC Martin), HLAVAČKOVÁ Sylvia (1973, Gymnázium Partizánske), = HORVÁTHOVÁ Naďa (1996, Gymnázium Partizánske), MAKAIOVÁ Timea (1974, A team)
  • M U Ž I - chlapci (26) = AGH Bálint (1994, A team), ŠIMO-SVRČEK Rafael (1964, A team), DEMO Jaroslav (1994, BK ZŠ s MŠ Dolný Ohaj), REPIAR Samuel (1994, CEVA Trenčín), VAŠÍČEK Peter (1989, ŠKN Trenčín), KONÁREK Lukáš (1984, CEVA Trenčín), LIPOVSKÝ Miroslav (1970, M-Šport Trenčín), JÁNOŠÍK Matej (1990, ŠK BENNI Nitra), OHURNIAK Ján (1973, Kyklop BC Martin), HLADKÝ Mikuláš (1982, ŠK BENNI Nitra), MARUŠKA Miroslav (1974, Kyklop BC Martin), HOLÁK Pavol (1996, BK Gymnázium Partizánske), HLADÍK Ľubomír (1978, ŠKB Koliba Bratislava), SCHÖN Lin Dan Martin (1970, HK Filozof Bratislava), KIŠ Karol (1994, BK Šurany), CIKLAMÍNI Patrik (1994, Kyklop BC Martin), MICHALKA Martin (1996, HK Filozof Bratislava), LETRICH Jozef (1987, Kyklop BC Martin), HLAVAČKA Milan (1959, Gymnázium Partizánske), SLOBODNÍK Lukáš (1995, Dolný Ohaj), SLOBODNÍK Martin (1996, Lokomotíva Bánov), SLOBODNÍK Jozef (1972, Dolný Ohaj), MORAVČÍK Marek (1973, ŠK BENNI Nitra), HORNÁK Pavol (1996, BK GYPY Piešťany), KÓSA Dárius (1993, OSK Dolný Ohaj), BLAŠKO Martin (1979, ŠKB Koliba Bratislava),


"CHANTALL cup"   2010

ZOZNAM   PRIHLÁSENÝCH  DO 25. 12. 2010  (67 osôb)  :


    "B" KATEGÓRIA :

  • Ž E N Y - dievčatá (8) = REPIAROVÁ Alena (1962, Partizánske), REHÁKOVÁ Mária (1988, ŠKN Trenčín), HORVÁTHOVÁ Ivanka (1993, ŠKN Trnava), BARÁKOVÁ Zdenka (1995, ČERTi Nové Zámky), OHURNIAKOVÁ Simona (1995, Martin), KOVÁČOVÁ Bianka (1997, HK Filozof Bratislava), BECKEROVÁ Olga (1967, Bratislava), KORIMOVÁ Veronika (1997, HK Filozof Bratislava),
  • M U Ž I - chlapci (14) = HLADKÝ Marek (1981, ŠKN Trenčín), TUNGLI Pavol (1978, Štúrovo), REPIAR Miroslav (1965, Partizánske), HORNÍK Matej (2000, Martin), SUBY Miroslav (1989, Nové Zámky), KONÁREK Krištof (1992, Nitra), SATIN Tomáš (1991, Nitra), GAJDOŠ Peter (1968, Michal nad Žitavou), ZAJÍČEK Jozef (1987, Nové Zámky), ZAJÍČEK Tomáš (1987, Nové Zámky), METELKA Jozef (1986, Piešťany), BÓB Peter (1981, ---), BORKA Dávid (1981, Nové Zámky), MARENČÁK František (1996, Nové Zámky),

    "A" KATEGÓRIA :

  • Ž E N Y - dievčatá (12) = BENKOVÁ Lenka (1991, TJ Lokomotíva Bánov - BO), RAUČINOVÁ Lucia (1992, BK Šurany), HLAVAČKOVÁ Sylvia (1973, BK Gymnázium Partizánske), KRAKOVSKÁ Hana (1995, TJ Spoje Bratislava), KRAKOVSKÁ Ema (1997, TJ Spoje Bratislava), MLADÁ Lucia (1997, BK Šurany), HOLDERÍKOVÁ Rebecca (1994, A team), MAJERČÍKOVÁ Karin (1995, BK Šurany), HORŇÁČKOVÁ Lenka (1992, BK GYPY Piešťany), VRÁBLOVÁ Meggie (1992, BK GYPY Piešťany), KUČEROVÁ Zuzana (1994, HK Filozof Bratislava), GAJDOŠECHOVÁ Mária (1994, BK GYPY Piešťany),
  • M U Ž I - chlapci (33) = ŠIMO-SVRČEK Rafael (1964, A team), ŠVAJDA Marek (1974, A team), ĎURICA Pavel (1965, A team), VAŠÍČEK Peter (1989, ŠKN Trenčín), KONÁREK Lukáš (1984, CEVA Trenčín), HORNÍK Marek (1971, Kyklop BC Martin), MISKÓ Peter (1981, A team), KURUC Michal (1992, BK Šurany), ANTALÍK Jozef (1958, Nové Zámky), REPIAR Samuel (1994, CEVA Trenčín), KÓSA Dárius (1993, BK ZŠ s MŠ Dolný Ohaj), LIPOVSKÝ Miroslav (1970, BK MI Kubra Trenčín), KIŠ Karol (1994, BK Šurany), OHURNIAK Ján (1973, Kyklop BC Martin), KRAKOVSKÝ Pavel (1962, HK Filozof Bratislava), AGH Bálint (1994, A team), DEMO Jaroslav (1994, BK ZŠ s MŠ Dolný Ohaj), GORILÁK Ladislav (1978, A team), MORAVČÍK Marek (1973, ŠK BENNI Nitra), HORNÁK Pavol (1996, BK GYPY Piešťany), HOLÁK Pavol (.1996, BK Gymnázium Partizánske), SCHÖN LIN Martin Dan (1970, HK Filozof Bratislava), MICHALKA Martin (1996, HK Filozof Bratislava), URMINSKÝ Adam (1996, BK GYPY Piešťany), CHLEPKO Martin (1981, HK Filozof Bratislava), PONIŠT Ján (1990, BK Šurany), PODBEHLÝ Lukáš (1993, BK ZŠ s MŠ Dolný Ohaj), BARICS Tamás (1979, A team, Štúrovo), DEMÍN Ľuboš (1993, BK Šurany), KIČIN Milan (1995, BK GYPY Piešťany), ESSE Bálint = LEN mix+štvorhra (1981, A team), ANDRAŠČÍK Matej (1988, HK Filozof Bratislava), HLADKÝ Mikuláš (1982, ŠK BENNI Nitra),


"CHANTALL cup"   2009

ZOZNAM   PRIHLÁSENÝCH  DO 25. 12. 2009  (86 osôb)  :


    "B" KATEGÓRIA :

  • Ž E N Y - dievčatá (10) = TÓTHOVÁ Angelika (1993, Gymnázium Nové Zámky), BARÁKOVÁ Zdenka (1995, ČERTi Nové Zámky), TÓTHOVÁ Renata (1971, Nové Zámky), REPIAROVÁ Alena (1962, Partizánske), OHURNIAKOVÁ Simona (1995, Martin), MĚŘINSKÁ Nikoleta (1988, Nové Zámky), KOVÁČOVÁ Dominika (1993, Gymnázium Nové Zámky), MELIŠKOVÁ Miriam (1997), MORAVCSÍKOVÁ Barbora (1997, ZŠ Mostná Nové Zámky), BARTOŠOVÁ Daniela (1997, Cirkevná ZŠ Nové Zámky)
  • M U Ž I - chlapci (24) = GROŠAFT René (1961, Nové Zámky), ŽINGOR Daniel (1978, Nové Zámky), KOPECKÝ Roman (1961, Nové Zámky), REPIAR Miroslav (1965, Partizánske), BARÁTH Milan (1964, Nové Zámky), LIPOVSKÝ Miroslav (19.., ŠKN Trenčín), HLADKÝ Marek (1981, ŠKN Trenčín), ZAJÍČEK Jozef (1987, Nové Zámky), ZAJÍČEK Tomáš (1987, Nové Zámky), OLLÁRY Róbert (1964, Komárno), GORILÁK Ladislav (1978, Nové Zámky), MARENČÁK František (1996, Nové Zámky), ŠEBEN Viktor (1981, Nové Zámky), GAJDOŠ Michal (1984, Šurany), BÓB Peter (1981, Zemné), SZABÓ Attila (1975, Štúrovo), JOLCSIK Tomáš (1970, Štúrovo), TUNGLI Pavol (1978, Štúrovo), KONDRLÍK Marián (1973, Nové Zámky), MELIŠEK Miloš (1972), MARÁZ Radovan (1978, Nové Zámky), CZODOR Štefan (1979, Nové Zámky), VÍCENA Bronislav (1967, Bratislava), SAVINSKÝ Vladimír (1940, Bratislava)

    "A" KATEGÓRIA :

  • Ž E N Y - dievčatá (11) = BENKOVÁ Lenka (1991, TJ Lokomotíva Bánov - BO), SLOBODNÍKOVÁ Lucia (1991, TJ Lokomotíva Bánov - BO), MAKAIOVÁ Timea (1974, A team), HLAVAČKOVÁ Silvia (1973, BK Gymnázium Partizánske), HORVÁTHOVÁ Naďa (1996, BK Gymnázium Partizánske), MAJERČÍKOVÁ Karin (1995, BK Šurany), RAUČINOVÁ Lucia (1992, BK Šurany), POTOCKÁ Monika (1975, BK ZŠ s MŠ Dolný Ohaj), KRAKOVSKÁ Hana (1995, TJ Spoje Bratislava), KRAKOVSKÁ Ema (1997, TJ Spoje Bratislava), HOZÁKOVÁ Kristína (1990, BK Šurany)
  • M U Ž I - chlapci (41) = ŠIMO-SVRČEK Rafael (1964, A team), ŠVAJDA Marek (1974, A team), PODBEHLÝ Lukáš (1993, BK ZŠ s MŠ Dolný Ohaj), KURUC Michal (1992, BK Šurany), HLAVAČKA Milan (1959, BK Gymnázium Partizánske), REPIAR Samuel (1994, BK Gymnázium Partizánske), DEMO Jaroslav (1966, BK ZŠ s MŠ Dolný Ohaj), DEMO Jaroslav (1994, BK ZŠ s MŠ Dolný Ohaj), BOTKA Mário (13.09.1994, BK Šurany), BOTKA Milan (1961, BK Šurany), HORNÍK Marek (1971, Kyklop BC Martin), PONIŠT Ján (1990, BK Šurany), OLLÁRY Róbert (1989, A team), POTOCKÝ Štefan (1973, BK Dolný Ohaj), KONÁREK Lukáš (1984, CEVA Trenčín), VAŠÍČEK Peter (1989, HK Filozof Bratislava), PREKOP Tomáš (1982, ŠKN Trenčín), KÓSA Dárius (1993, BK ZŠ s MŠ Dolný Ohaj), OHURNIAK Ján (1973, Kyklop BC Martin), MARUŠKA Miroslav (1974, Kyklop BC Martin), ŠOLTÉS Maroš (1976, ŠK BENNI Nitra), HOLÁK Pavol (1996, BK Gymnázium Partizánske), KIŠ Karol (1994, BK Šurany), KIŠ Karol (1964, BK Šurany), BARICS Tamás (1979, A team), CSEKES Dušan (1970, A team), DEMÍN Ľuboš (1993, BK Šurany), HORNÁK Pavol (1996, BK GYPY Piešťany), URMINSKÝ Adam (1996, BK GYPY Piešťany), MARETTA Mário (1977, BK GYPY Piešťany), KIČIN Milan (1995, BK GYPY Piešťany), SUNEGA Radovan (1974, BK GYPY Piešťany), ŠMÍDA Ján (1957, BK GYPY Piešťany), MORAVČÍK Marek (1973, ŠK BENNI Nitra), ESSE Bálint (1981, A team), ANTALÍK Jozef (1958, A team), ANTALÍK Dávid (1993, A team), BARČIAK Ladislav (1973, A team), Ďurica Pavel (1965, A team), SCHÖN Martin (1970, HK Filozof Bratislava), KELECSÉNYI Timotej (1973, AŠK Fénix Bratislava)
s52, a.s. - Ovocný Liehovar (www.s52.sk)
BADMINTON
BADMINTON - olympijský šport (www.olympic.org)
olympijský šport
Hurbanovo - naše mesto (www.hurbanovo.sk)
Nové Zámky - naše mesto (www.novezamky.sk)
TELEVÍZIA NOVÉ ZÁMKY (www.nztv.eu)
BADMINTON - šport pre všetkých (badminton.NZA.sk)
HORMAL Nové Zámky (www.hormal.sk)
Drevené priehradové väzníky Tectum Novum (www.tectumnovum.sk)
materiály na tejto WEB stránke sú chránené autorským zákonom
©  CHANTALLcup.NZA.sk  2009-2017
WEB prevádzka + WEB design: NZA.sk + rašo (raso@NZA.sk)